KONST / Litografier / Färglitografi 12769339
nr 1276 9339
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Stugor. Signerad, daterad 91. Motivet: 34x44 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:34:20
23/9 20:08:02
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant